Views Better REST export (1.2.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: delete
ar: حذف

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Format
ar: التنسيق

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Formats
ar: تنسيقات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
