Views Better REST export (1.2.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Format
ast: Formatu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Formats
ast: Formatos
