Views Better REST export (1.2.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: view
bg: преглед

en: Reset
bg: Рестартирай

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Format
bg: Формат

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Authored on
bg: Написано на

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Apply
bg: Търси
