Views Better REST export (1.2.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
