Views Better REST export (1.2.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: delete
cy: dileu

en: view
cy: gweld

en: Reset
cy: Ailosod

en: edit
cy: golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Format
cy: Fformat

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
