Views Better REST export (1.2.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: delete
da: slet

en: view
da: vis

en: Reset
da: Gendan

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Content type
da: Indholdstype

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Formats
da: Formater

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
