Views Better REST export (1.2.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: delete
eo: forigu

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
