Views Better REST export (1.2.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Format
eu: Formatua

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Formats
eu: Formatuak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
