Views Better REST export (1.2.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: view
fil: tingnan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: edit
fil: wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan
