Views Better REST export (1.2.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Format
he: פורמט

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Authentication
he: הזדהות

en: Formats
he: תבניות

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
