Views Better REST export (1.2.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: delete
hu: törlés

en: view
hu: megtekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Format
hu: Formátum

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Formats
hu: Formátumok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Authentication Provider
hu: Hitelesítésszolgáltató
