Views Better REST export (1.2.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: delete
is: eyða

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Format
is: Stílsnið

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
