Views Better REST export (1.2.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: delete
it: elimina

en: view
it: mostra

en: Reset
it: Ripristina

en: edit
it: modifica

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Format
it: Formato

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Authored on
it: Creato il

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Formats
it: Formati

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
