Views Better REST export (1.2.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: delete
jv: busak

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Formats
jv: Format

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
