Views Better REST export (1.2.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: view
ka: ნახვა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Formats
ka: ფორმატები

en: - All -
ka: - ყველა -
