Views Better REST export (1.2.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Authored on
kk: Уақыты
