Views Better REST export (1.2.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: delete
km: លុប

en: view
km: មើល​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ
