Views Better REST export (1.2.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: view
ml: കാണുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
