Views Better REST export (1.2.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: delete
nn: slett

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Default
nn: Standard

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Formats
nn: Format

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
