Views Better REST export (1.2.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
