Views Better REST export (1.2.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: delete
fa: حذف

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: اعاده

en: edit
fa: تدوین

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Formats
fa: قالب‌بندی‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
