Views Better REST export (1.2.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: view
pt: ver

en: Reset
pt: Reiniciar

en: edit
pt: editar

en: Default
pt: Por defeito

en: Format
pt: Formato

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Authored on
pt: Criado em

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Formats
pt: Formatos

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Authentication Provider
pt: Provedor de autenticação
