Views Better REST export (1.2.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: delete
ro: șterge

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Formats
ro: Formate

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Authentication Provider
ro: Furnizor autentificare
