Views Better REST export (1.2.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: delete
ta: அழி

en: view
ta: பார்

en: Reset
ta: மீளமை

en: edit
ta: மாற்று

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Formats
ta: வடிவங்கள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
