Views Better REST export (1.2.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Formats
ug: فورماتلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
