Views Better REST export (1.2.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: delete
uk: видалити

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: edit
uk: редагувати

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Format
uk: Формат

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Formats
uk: Формати

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Authentication Provider
uk: Провайдер автентифікації
