Views block area (2.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Exclude from display
bo: མངོན་འཆར་དུ་ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Display even if view has no result
bo: མཐོང་རིས་ལ་མཇུག་འབྲས་མེད་ཀྱང་མངོན་པ

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།

en: Count the number 0 as empty
bo: གྲངས་ཀ་༠་དེ་སྟོང་བར་ངོས་འཛིན་པ

en: Hide if empty
bo: སྟོང་བ་ཡིན་ན་གབ་པ

en: HTML element
bo: HTML ཡི་གྲུབ་ཆ

en: Label HTML element
bo: HTML གྲུབ་ཆ་ཁ་བྱང་འབྲི་བ

en: Place a colon after the label
bo: ཁ་བྱང་གི་མཇུག་ཏུ་: ཞིག་ཁ་སྣོན

en: Wrapper HTML element
bo: HTML གྲུབ་ཆའི་ནང་འཛུགས་ལག་ཆ

en: Add default classes
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྒྲིག་གཞི་ཁ་སྣོན

en: Hide rewriting if empty
bo: སྟོང་བ་ཡིན་ཚེ་བསྐྱར་འབྲི་སྐུང་བ
