Views block area (2.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Block
ca: Bloc

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Empty
ca: Buit

en: Please select
ca: Seleccioneu

en: Exclude from display
ca: Exclou de la presentació

en: Display even if view has no result
ca: Mostra-ho encara que la vista no tingui resultats

en: Field label
ca: Etiqueta del camp

en: Count the number 0 as empty
ca: Conta el número 0 com a buit

en: Hide if empty
ca: Amaga si és buit

en: HTML element
ca: Element HTML

en: Label HTML element
ca: Etiqueta de l'element HTML

en: Place a colon after the label
ca: Posa dos punts després de l'etiqueta

en: Wrapper HTML element
ca: Element HTML del contenidor

en: Add default classes
ca: Afegeix les classes predeterminades

en: Hide rewriting if empty
ca: Amaga la reescriptura si és buit

en: Override the output of this field with custom text
ca: Sobreescriu la sortida d'aquest camp amb text personalitzat
