Views block area (2.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Block
da: Blok

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Empty
da: Tom

en: Please select
da: Vælg venligst

en: Exclude from display
da: Ekskludér fra visning

en: Display even if view has no result
da: Vis selv om viewet ikke har noget resultat

en: CSS Class
da: CSS-klasse

en: Field label
da: Feltmærkat

en: Count the number 0 as empty
da: Fortolk tallet 0 som tomt

en: Hide if empty
da: Skjul hvis tom

en: HTML element
da: HTML-element

en: Label HTML element
da: Label HTML-element

en: Place a colon after the label
da: Vis et kolon efter etiketten

en: Wrapper HTML element
da: Wrapper HTML-element

en: Add default classes
da: Tilføj standardklasser

en: Hide rewriting if empty
da: Skjul omskrivning hvis tom

en: Override the output of this field with custom text
da: Erstat outputtet fra dette felt med brugerdefineret tekst
