Views block area (2.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Block
el: Μπλοκ

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Empty
el: Κενό

en: Exclude from display
el: Εξαίρεση από την προβολή

en: Display even if view has no result
el: Προβολή ακόμα και αν το view δεν έχει αποτελέσματα.

en: Count the number 0 as empty
el: Μέτρηση του αριθμού 0 ως άδειο

en: Hide if empty
el: Απόκρυψη αν είναι άδειο

en: HTML element
el: Στοιχείο HTML

en: Add default classes
el: Προσθήκη προκαθορισμένων κλάσεων
