Views block area (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Views
et: Vaated

en: Block
et: Plokk

en: CSS class
et: CSS klass

en: Empty
et: Tühi

en: Please select
et: Palun vali

en: Display even if view has no result
et: Kuva isegi siis kui vaade ei sisalda tulemusi

en: Count the number 0 as empty
et: Loe number 0 tühjaks vastuseks

en: Hide if empty
et: Peida kui tühi

en: Label HTML element
et: Märgendi HTML element

en: Place a colon after the label
et: Paiguta koolon märgendi järele

en: Wrapper HTML element
et: Ümbritsev HTML element

en: Add default classes
et: Lisa vaikimisi klassid

en: Hide rewriting if empty
et: Peida ümberkirjutus kui tühi
