Views block area (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Views
eu: Bistak

en: Block
eu: Blokea

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Empty
eu: Hutsik

en: Field label
eu: Eremu etiketa

en: Hide if empty
eu: Ezkutatu hutsik badago
