Views block area (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Views
fi: Näkymät

en: Block
fi: Lohko

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Please select
fi: Valitse

en: Exclude from display
fi: Piilota näkymässä

en: Display even if view has no result
fi: Näytä vaikka näkymä ei palauta tuloksia

en: CSS Class
fi: CSS-luokka

en: Field label
fi: Kentän nimi

en: Count the number 0 as empty
fi: Laske numero 0 tyhjäksi

en: Hide if empty
fi: Piilota mikäli tyhjä

en: HTML element
fi: HTML-elementti

en: Label HTML element
fi: Etiketin HTML-elementti

en: Place a colon after the label
fi: Sijoita kaksoispiste etiketin perään

en: Wrapper HTML element
fi: Ympäröivä HTML-elementti

en: Add default classes
fi: Lisää oletusluokkia

en: Hide rewriting if empty
fi: Piilota uudelleenkirjoitus mikäli tyhjä

en: Override the output of this field with custom text
fi: Ohita kentän tuloste kustomoidulla tekstillä
