Views block area (2.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Views
hi: द्रश्य

en: Block
hi: ब्लॉक

en: CSS class
hi: CSS क्लास

en: Empty
hi: खाली
