Views block area (2.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Views
is: Gagnasýn

en: Block
is: Blokk

en: CSS class
is: CSS klasi

en: Empty
is: Tóm

en: Please select
is: Veljið

en: Hide if empty
is: Fela ef tómt
