Views block area (2.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Views
pl: Widoki

en: Block
pl: Blok

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Empty
pl: Pusty

en: Please select
pl: Wybierz

en: Exclude from display
pl: Ukryj

en: Display even if view has no result
pl: Wyświetlaj nawet, gdy widok jest pusty

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: Field label
pl: Etykieta

en: Count the number 0 as empty
pl: 0 oznacza, że pole jest puste

en: Hide if empty
pl: Ukrywaj, gdy puste

en: HTML element
pl: Element HTML

en: Label HTML element
pl: Znacznik HTML etykiety

en: Place a colon after the label
pl: Umieść dwukropek za etykietą

en: Wrapper HTML element
pl: Otaczający znacznik HTML

en: Add default classes
pl: Dodaj klasy domyślne

en: Hide rewriting if empty
pl: Ukryj modyfikowanie jeżeli puste

en: Override the output of this field with custom text
pl: Nadpisz wyjście tego pola własnym tekstem
