Views block override (1.0.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Order
is: Pöntun

en: Sort
is: Raða

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
