Views block override (1.1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Allow
eu: Baimendu

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Order
eu: Ordena

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
