Views block override (1.1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Allow
ro: Permite

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Order
ro: Comandă

en: Sort
ro: Sortare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Allow settings
ro: Permite setări

en: Expose sort
ro: Expuneți sortarea

en: Contextual filters
ro: Filtre contextuale
