Views block override (1.1.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Pager ID
tr: Sayfalayıcı ID

en: Allow
tr: İzin ver

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Order
tr: Sıralama

en: Sort
tr: Sırala

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Allow settings
tr: Ayarlara izin ver

en: Expose sort
tr: Sıralamayı göster

en: Contextual filters
tr: Bağlamsal filtre
