Views block override (1.1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Pager ID
ar: معرّف ناقل الصفحات

en: Allow
ar: اسمح

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Order
ar: الترتيب

en: Allow settings
ar: السماح بالاعدادات
