Views block override (1.1.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Pager ID
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད་ཀྱི་ཨང་རྟགས།

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: Allow settings
bo: སྒྲིག་འགོད་བྱེད་དུ་འཇུག

en: Expose sort
bo: གོ་རིམ་མངོན་པ

en: Contextual filters
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་ཚག་རྒྱག་བྱེད
