Views block override (1.1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Allow
cy: Caniatau

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Order
cy: Trefn

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
