Views block override (1.1.3) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Pager ID
de: Pager-ID

en: Allow
de: Zulassen

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Order
de: Reihenfolge

en: Sort
de: Sortieren

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: Allow settings
de: Einstellungen zulassen

en: Expose sort
de: Zeige die Sortierungsoption.

en: Contextual filters
de: Kontextfilter

en: Views block override options
de: Ansichten blockieren Überschreibungsoptionen
