Views block override (1.1.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Pager ID
el: Μοναδικό αναγνωριστικό σελιδομετρητή

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Order
el: Σειρά

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
