Views block override (1.1.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Pager ID
gl: ID do páxinador

en: Allow
gl: Permitir

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Order
gl: Orde

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Expose sort
gl: Expoñer orde

en: Contextual filters
gl: Filtros contextuais
