Views block override (1.1.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Pager ID
sv: Pager-ID

en: Allow
sv: Tillåt

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Order
sv: Ordning

en: Sort
sv: Sortera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Allow settings
sv: Tillåt inställningar

en: Expose sort
sv: Visa sortering

en: Contextual filters
sv: Kontextuella filter
