Views block override (1.1.5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Pager ID
az: Səhifə İD-si

en: Allow
az: İcazə verin

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Allow settings
az: Parametrlərə icazə verin
