Views block override (1.1.5) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: None
gd: Chan eil gin

en: Views
gd: Seallaidhean

en: Pager ID
gd: ID a' phèidseir

en: Allow
gd: Ceadaich

en: Ascending
gd: A' dìreadh

en: Descending
gd: A' teàrnadh

en: Order
gd: Òrdugh
