Views block override (1.1.5) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Pager ID
it: ID del paginatore

en: Allow
it: Permetti

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Order
it: Ordina

en: Sort
it: Ordinamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: Allow settings
it: Consenti impostazioni

en: Expose sort
it: Esponi ordinamento

en: Contextual filters
it: Filtri contestuali
